/Files/images/dom.gif

Гарно в нашому садочку!
Наш садок всім - рідний дім.
То ж приводьте сина й дочку,
Будем раді вам усім!

За 45-річний період плідної педагогічної діяльності в нашому дошкільному навчальному закладі створено свій стиль, традиції та особливості організації навчально - виховного процесу. Достатньо пройти світлими коридорами, зазирнути в затишні групи, поспілкуватися з маленькими " чомусиками " і одразу стане зрозуміло, що тут працюють творчі люди, для яких любов до дітей є сенсом життя.

В садочку функціонує 6 вікових груп для дітей раннього та дошкільного віку. Для дітей працюють педагоги та помічники вихователів, медик, психолог, працівники кухні, обслуговуючий персонал.

Якісний склад педагогів ДНЗ


/Files/images/oformlennya/фах.jpg/Files/images/oformlennya/освіта.jpg/Files/images/oformlennya/стаж.jpg/Files/images/oformlennya/вік.jpg

Знайомтеся:

/Files/images/директор (2).jpgпаніца олена сергіївна

директор ДНЗ №19

Народилась 14 квітня 1988 року у м.Прилуки.

У 2012 році закінчила Київський національний педагогічний університет ім.М.П.Драгоманова за спеціальністю "Дефектологія".

З липня 2019 року очолює колектив дошкільного навчального закладу № 19 Прилуцької міської ради Чернігівської області.


/Files/images/s35241190.jpg ШВИДКОВА ІРИНА МИКОЛАЇВНА

Вихователь – методист ДНЗ №19

Народилась 7грудня 1976 року.У 2007 році закінчила Ніжинський державнийуніверситет ім.Миколи Гоголя.

В дошкільному закладі №19 працює з 2011р.

Педагогічне кредо: "Кожна дитина - індивідуальність. ЇЇ треба любити, поважати і приймати такою, яка вона є".


Робота в групах проводиться відповідно до вимог та стандартів міністерства освіти і науки України, відповідно до затверджених планів та пріоритетних завдань. Керуючись загальноприйнятими формами та методами виховної роботи у ЗДО педагоги-вихователі, роблять акцент на найбільш опанованих методах та прийомах роботи з дітьми, притаманними саме їм, тому й виникли різноманітні назви груп:

/Files/images/multik-75.gif ГРУПА "КУРЧАТА"

У першій молодшій групі найменші наші вихованці роблять свої перші відкриття про навколишній світ. Дітлахи у цій групі чуйні, розумні, стостережливі. Надзвичайно цікаво пізнавати малюкам властивості оточуючих предметів. Дітлахи із залюбки включаються у ігри за технологіями піскової терапії та сольової анімації, яку впроваджують у роботу вихователі групи.

/Files/images/multyashki-2272.gif ГРУПА "ДЮЙМОВОЧКА"

Вихованці групи не лише намалюють цікаву казочку а й розкажуть її, та ще й на англійській мові. Цьому сприяє профільний напрямок роботи групи "Англомов'ятко”.

/Files/images/babochki-98.gif ГРУПА "МЕТЕЛИКИ"

Вихованцям групи завжди цікаво і весело. Про це дбають їх педагоги. Кожного ранку малюки поспішають до дитячого садочку із своїми думками, ідеями.
Там, де дружба, там де сміх
Лінуватись - просто гріх.
Як метелики прудкі
Летимо ми залюбки
В цей чудовий дивний край
Де цікавий знань розмай!

/Files/images/1463660920_1527.gif ГРУПА "СОНЯШНИК"

Як соняшники тягнуться до сонця, так і вихованці групи тягнуться до своїх педагогів. Адже вони цікаво навчають та розвивають пізнавальні здібності дітей за допомогою розв'язання винахідницьких завдань.

/Files/images/ranbow4.png ГРУПА "ВЕСЕЛКА"

Діти групи майбутні екскурсоводи, адже опановують малюки з дитинства музейну технологію. Подобається дітям разом із вихователями створювати незвичайні музеї, підбирати для них експонати. Зараз про їх музей розповідають вихователі, але незабаром вони самі будуть приймати перших відвідувачів і проводити найсправжнісінькі екскурсії.

/Files/images/955665043.png група "Веселий вулик"

Вихованці групи гомінкі, непосидючі, допитливі і працьовиті. Їх група не дарма має таку назву. Діти цієї групи уміють старанно працювати, завзято гратися, впевнені у собі. Цьому сприяють заняття за проектною технологією. А ще знають про все на світі.

/Files/images/704ff0d62397d7b4e887f0ba176e8847.gif А це наша музична зала. Тут дошкільнята знайомляться з творами музичного мистецтва, вчаться співати, танцювати та грати на музичних інструментах. Щоб малята росли у гармонії з мистецтвом піклується музичний керівник. Це творча, обдарована особистість Неймаш Наталія Юріївна. У дні свят зала наповнюється радісним гамором. Це зібралась дружна родина дитячого садка. Діти із задоволенням демонструють свої здібності та таланти батькам.

/Files/images/vihovatel/Неймаш (2).jpg

Своє здоров’я малюки зміцнюють у просторій залі, де є все необхідне обладнання для розвитку рухів дітей дошкільного віку, під керівництвом інструктора з фізкультури Сухонос Вікторії Миколаївни. Тут вони проводять заняття з фізкультури, спортивні свята та розваги, розвивають спритність, силу, витривалість.

/Files/images/b396b22a569eb2792cdbc293709bd216.gif /Files/images/c6c1309dd450589b58e7352480931fe8.gif /Files/images/b396b22a569eb2792cdbc293709bd216.gif

Для зміцнення здоров'я дітей та зниження захворюваності розроблена система по оздоровленню дітей в дошкільному навчальному закладі №19, що складається з наступних заходів:

1. Профілактика ГРВІ та грипу в перед епідемічній період із застосуванням фітонцидів, вітаміну «С», бактерицидних ламп.

2. Проведення курсів проти рецидивного лікування. У комплекс оздоровлення включається полоскання горла, вітамінотерапія, фітотерапія (настої та відвари трав).

3. Дихальна гімнастика.

4. Точковий масаж.

5. Оздоровлення дітей в літній період.

6. Загартування в групах після денного сну.

7. Коригуюча гімнастика в групах після денного сну.

8. Гімнастика пробудження.

Організовує оздоровчу роботу в дитячому садочку старша медична сестра Поліщук Інна Іванівна.

/Files/images/b0f03d4aa4157d5423309fbde9e208e4.gif В закладі дошкільної освіти організоване раціональне, збалансоване, триразове харчування дітей згідно Постанови КМУ від 24.03.2021р №305 "Про затвердження норм та Порядку організації харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку".

Контроль за харчуванням починається з моменту складання меню і продовжується на всіх етапах приготування їжі. Здійснення контролю за харчуванням проводиться щоденно і включає аналіз харчування на фізіологічну повноцінність під час складання меню - розкладки, контроль за якістю продуктів, які надходять, дотримання норм закладки продуктів і виходу страв, технології приготування, якості приготування їжі.

Метою роботи колективу є забезпечення цілісного розвитку дитини, розвиток її творчої спрямованості, розкриття потенційних можливостей при збережені дитячої субкультури та визнанні унікальності ролі дошкільного дитинства у становленні особистості.

Створено гарні умови для дітей: затишні, естетично оформлені групи, сучасні меблі та декорації, гарне предметно-розвивальне середовище, дидактичні матеріали, що дібрані згідно з рекомендаціями освітньої програми для дітей від 2 до 7 років "Дитина". Ми розуміємо, що для життя та розвитку перш за все потрібно здоров'я, і ми працюємо над цим. В закладі створено умови для забезпечення оптимального рухового режиму: спортивна та танцювальна зала, спортивний та ігрові майданчики, фізкультурні куточки по всіх вікових групах, обладнання для загартування. Щоденно відводиться достатньо часу на різні види рухової активності дітей ( ранкова гімнастика, хореографічні, фізкультурні, музичні заняття, фізкультхвилинки, рухливі ігри ).

На високому рівні організовано навчально-виховний процес. Маємо гарну методичну базу, використовуємо новітні досягнення в педагогіці. Реально запроваджуються в освітній процес сучасні науково-методичні підходи:

- особистісно-орієнтований;

- діяльнісний;

- інтегрований;

- психологізація освітнього процесу;

- використання з максимальною продуктивністю як перевірених освітніх технологій, так і впровадження в практику інноваційних.

Організація педпроцесу проходить в цікавій ігровій формі з використанням особливостей психофізичного розвитку дошкільників.

Музично-естетична діяльність у дошкільному закладі розглядається як цілісна система. В ЗДО чудова музична зала, яка є естетично оформленою, з сучасними технічними засобами: музичні центри, "караоке ", відеомагнітофон, телевізор. Організовані свята, розваги несуть справжнє естетичне задоволення дітям та батькам. Наявна велика база театральних костюмів, яка весь час поповнюється. Є свій ляльковий театр. Силами педагогів та вихованців проводяться лялькові та театральні вистави, які завжди створюють атмосферу справжньої радості у дітей.

Діти закладу приймають активну участь не тільки в житті ДНЗ, а є учасниками багатьох заходів в місті: музичний фестиваль "Віночок дитячих талантів", конкурси малюнків та інші.

В садочку приділяється велика увага організації безпеки життєдіяльності дітей. Робота проводиться спільно з інспектором СНПД та ДІЦЗ та ТВ Прилуцького РВ УМНС України в Чернігівській області старшим лейтенантом служби цивільного захисту - Косенко В.В.: це спільні заняття, розваги, екскурсії.

Мета співробітництва з родинами вихованців не обмежується якісним вихованням їхнього соціального замовлення щодо догляду, виховання та навчання дітей. Педагогічний колектив ДНЗ сприяє підвищенню психологічної та педагогічної компетентності батьків щодо розуміння закономірностей розвитку дитини, питань навчання та виховання дошкільнят через проведення днів відкритих дверей, творчих звітів, батьківських зборів по групах, оформлення батьківських куточків, консультувань.

Очевидно, що сьогодні родина вибирає дитячий садок не за найближчим територіальним розташуванням, а за програмою розвитку малюка, найголовніше - за психологічним мікрокліматом у педколективі, створенням розвивального середовища, а головне - любові до дитини.

/Files/images/3cba5198e49735db79044e0452a561f7.gif

Кiлькiсть переглядiв: 1016

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.