/Files/images/gurtok/дар4.jpg Magic kingdom

гурток країнознавчого спрямування

/Files/images/gurtok/дар3.jpg Керівник - Сердюк Тетяна Михайлівна

Іноземна мова дедалі наполегливіше входить у наше життя, інтегруючи українське суспільство зі світовим культурним простором. А відтак, знання іноземної мови стає потребою часу, необхідним компонентом освіченості сучасної людини. Потрібна іноземна мова і нашим дітям. Звісно, не всі вони читатимуть в оригіналі Шекспіра, Гейне, Дюма чи навчатимуться за кордоном, проте майже кожен із них слухатиме іноземну музику, дивитиметься фільми, «подорожуватиме» Інтернетом, спілкуватиметься з іноземцями. То ж знання мови стане в пригоді. Вивчення англійської мови не лише розвине індивідуальні мовленнєві здібності дітей, а й створить передумови для оволодіння в подальшому іншими мовами, виховає толерантне ставлення до носіїв інших культур. Крім того, навчання іноземної мови є засобом соціалізації дитини. Коли і як треба починати навчання дітей іноземної мови? Відповідь така: якомога раніше. Дошкільний вік особливо сприятливий для вивчення іноземної мови: діти цього віку відрізняються особливою чутливістю до мовленнєвих явищ, у них з’являється інтерес до пізнання свого мовного досвіду, секретів мови. Вони легко і досконало запам’ятовують невеликий за об’ємом мовленнєвий матеріал і добре його озвучують, з віком ці сприятливі фактори втрачають свою силу.

МАТЕРІАЛИ ГУРТКА КРАЇНОЗНАВЧОГО ХАРАКТЕРУ

МЕТА: Формування соціокультурної компетентності, тобто країнознавчої та лінгвокраїнознавчої компетентності. Сприяти становленню у дітей дошкільного віку умінь та навичок спілкування англійською мовою, а також оволодіння елементарними знаннями про країни, де вона побутує. Розвивати в дитини її безмежні потенційні здібності, розширити коло уявлень про світ, дати змогу відчути якомога більше радості від пізнання нового. Виховання інтересу до англійської мови.

/Files/images/gurtok/дар5.jpg /Files/images/gurtok/дар6.jpg /Files/images/gurtok/дар7.jpg /Files/images/gurtok/дар8.jpg /Files/images/gurtok/дар9.jpg /Files/images/gurtok/дар10.jpg /Files/images/gurtok/дар11.jpg /Files/images/gurtok/дар12.jpg

Magic Kingdom

Кiлькiсть переглядiв: 316

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.