Методичне об'єднання інструкторів з фізкультури ЗДО.

20 лютого 2020 року на базі дошкільного навчального закладу №19 відбулося чергове засідання міського методичного об’єднання інструкторів з фізкультури ЗДО (керівник Сенченко Р.К., інструктор з фізкультури ЗДО КТ №15).

Інструктор з фізкультури ДНЗ №19 Сухонос В.М. презентувала присутнім фотовиставку "Креативний підхід до оздоровлення дошкільнят - секрет успіху педагогів". Учасники методичного об'єднання переглянули та обговорили заняття з дітьми старшого дошкільного віку за методикою Е.Вільчковського з включенням інноваційних оздоровчих технологій "Герої спорту". Сухонос В.М., інструктор з фізкультури ДНЗ №19, представила присутнім творчий підхід до створення фізкультурно-оздоровчого середовища за відсутності спортивної зали.

Методичне об'єднання інструкторів з фізкультури пройшло пізнавально та продуктивно.

/Files/images/zanyattya/gero_sportu/IMG_8663.JPG /Files/images/zanyattya/gero_sportu/IMG_8666.JPG /Files/images/zanyattya/gero_sportu/IMG_8674.JPG /Files/images/zanyattya/gero_sportu/IMG_8679.JPG /Files/images/zanyattya/gero_sportu/IMG_8684.JPG /Files/images/zanyattya/gero_sportu/IMG_8687.JPG /Files/images/zanyattya/gero_sportu/IMG_8691.JPG /Files/images/zanyattya/gero_sportu/IMG_8694.JPG /Files/images/zanyattya/gero_sportu/IMG_8699.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 83

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.