/Files/images/liniia-1219.gif

історія днз

Здається зовсім недавно, у 1975 році, над річкою Удай з'явився казковий будинок для малечі Заудаївського мікрорайону під назвою "Казка", розрахований на 140 місць. Вдихнуло життя цій будові БУ №1 "Укргазбуд" і педагогічний колектив дитячих ясел-саду на чолі із першою завідуючою Золотухіною Ніною Василівною.

Досить молодому колективу довелося прикласти чимало зусиль, щоб надати належний вигляд приміщенню і дитячим майданчикам. На протязі кількох місяців співробітники робили казку для малюків. Вся територія садочку була засаджена туями, горобиною, ялинками, берізками, фруктовими деревами і квітами. Сама будівля нагадувала казковий будиночок на лісовій галявині. Затишок приміщенням надали меблі, килими, іграшки для дітей. Йшли діти до садочка з веселим настроєм, охоче.

В 1985 році завідуюча Золотухіна Н.В. пішла на заслужений відпочинок і на чолі колективу стала Мірлас Тамара Іллінічна, яка пропрацювала до 1993 року. В 1991 році дошкільну установу однією з перших було передано в відділ освіти.

В 1993 році методист дошкільної установи Парган Людмила Миколаївна очолила колектив. Молода, енергійна особа повела колектив новітніми стежками. Вчилася сама і навчала інших як працювати, використовуючи новітні форми роботи, орієнтуючись на особистісно-орієнтоване виховання дітей. Свій професійний рівень колектив підвищував навчаючись у вузах і на курсах підвищення кваліфікації.

З 2003 по 2014 рік очолювала колектив Дорофій Ольга Іванівна - досвідчений педагог, творча особистість, чуйна людина, яка згуртувала навколо себе творчий колектив досвідчених та молодих педагогів, що життя своє присвятили дітям.

З 2014 по 2019 рік керівником дошкільного закладу була Ярошенко Лариса Миколаївна, яка спрямувала свою діяльність на поліпшення матеріальної бази та створення позитивного іміджу закладу.

У липні 2019 року очолила колектив молодий керівник Паніца Олена Сергіївна.

І сьогодні колектив закладу прикладає всі зусилля, щоб жила у стінах "Казочки" справжня казка для маленьких вихованців.

Стоїть новий будинок.
До нього - сто стежинок.
А в ньому – сто доріжок.
Там тупця двісті ніжок.
Там сотня голосочків,
Дзвінкіших від дзвіночків.
Там всілись на полиці
Ведмеді і лисиці.
Там човен у куточку
Пливе по килимочку.
На стінах – сто картинок
З героями казок.
Всі знають цей будинок.
Він зветься – дитсадок.

/Files/images/mult-pict.narod.ru37.gif

Кiлькiсть переглядiв: 504

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.