Склад ПК первинної профспілкової організації
закладу дошкільної освіти №19

/Files/images/vihovatel/IMG_5562 Сердюк Т.М..JPG Голова профспілкового комітету - Сердюк Тетяна Михайлівна

/Files/images/vihovatel/IMG_4463.JPG Заступник голови ПК - Назарина Світлана Олексіївна

/Files/images/vihovatel/Сухонос В.М. (2).JPG Секретар профспілкового комітету - Сухонос Вікторія Миколаївна

Члени профкому:

/Files/images/vihovatel/Зінченко Н.В..JPG Зінченко Наталія Вікторівна - голова культурно-масового сектору

/Files/images/vihovatel/Голиця І.І. (3).jpg Голиця Ірина Іванівна - голова комісії по соціально-економічним питанням

Профспілка працівників освіти і науки України

Профспілка працівників освіти і науки України веде свою історію з липня 1919 року, коли було організаційно оформлено Всеросійську спілку працівників освіти і соціалістичної культури, до складу якої увійшли професійні об'єднання вчителів України.

Так розпочала свою діяльність професійна спілка, яка заклала підвалини учительського профспілкового руху в Росії (пізніше на теренах СРСР) і діючих профспілок освіти і науки в незалежних державах СНД.

У кінці 1920 року в Україні була створена Всеукраїнська профспілка працівників освіти і соціалістичної культури, що об'єднала вчителів, бібліотекарів, працівників навчально-виховних, наукових і культурно-освітніх установ всіх губерній, які знаходились на території України.

З 1922 по 1934 рік діяла Профспілка працівників освіти УРСР, яка об'єднувала працівників шкіл, дитячих садків, дитячих будинків, наукових установ, вузів, політосвітустанов.
Подальший бурхливий розвиток освіти, пов'язаний з остаточною ліквідацією неграмотності і введенням загального обов'язкового початкового навчання поставив перед Профспілкою працівників освіти нові завдання. У зв'язку з цим в 1934 році Профспілка працівників освіти була реорганізована і замість неї в союзних республіках були створені самостійні профспілки.

В Україні виділились:

  • Профспілка працівників вищої школи і наукових установ;
  • Профспілка працівників дошкільних установ.

В 1948 році Профспілка працівників початкових і середніх шкіл об'єдналася з профспілкою працівників дошкільних установ.

Після об'єднавчих процесів 1948-1956 років Профспілка отримала назву "Профспілка працівників освіти", а республіканський орган – Центральний комітет Профспілки працівників освіти УРСР.

У жовтні 1957 року профспілки працівників освіти всіх союзних республік об'єдналися в одну організацію, яку очолив ЦК Профспілки СРСР. До неї увійшла Профспілка працівників вищої школи і наукових установ УРСР. В Україні обрано республіканський комітет. Профспілка дістала назву "Профспілка працівників освіти, вищої школи і наукових установ".

У зв'язку з утворенням в листопаді 1988 року Державного комітету по народній освіті Союзу РСР галузеву Профспілку було перейменовано в Профспілку працівників народної освіти і науки УРСР, а республіканський орган одержав назву "Український республіканський комітет Профспілки працівників народної освіти і науки".

Багато років очолювали Республіканський комітет Профспілки Зоя Савівна Нечипорук, Марія Прохорівна Шевченко, Надія Федорівна Харінко, Леонід Семенович Сачков.

14 вересня 1990 року на установчому з'їзді була створена Профспілка працівників освіти і науки України. З'їзд обрав Центральний комітет Профспілки працівників освіти і науки України, який став правонаступником Українського республіканського комітету Профспілки працівників народної освіти і науки. З дня заснування Профспілки і до 17 листопада 2010 року Профспілку та її Центральний комітет очолював Леонід Семенович Сачков.

Після проголошення незалежності України Профспілка працівників освіти і науки докорінно змінила модель своєї діяльності – здійснює представництво і захист трудових, соціально-економічних прав та інтересів своїх членів, має високий рейтинг в органах законодавчої та виконавчої влади, серед роботодавців.
Профспілка працівників освіти і науки України об'єднує педагогічних працівників загальноосвітніх шкіл, дошкільних та позашкільних установ, науково-педагогічних працівників, професорсько-викладацький склад вищих навчальних закладів, а також адміністративно-господарський, допоміжний персонал установ та закладів освіти, непрацюючих пенсіонерів.

З 17 листопада 2010 року Профспілку та її Центральний комітет очолює
голова Профспілки Труханов Георгій Федорович
Тел.: 278-61-94, 253-50-70
e-mail: geo-osvita@fpsu.org.ua

Заступники голови Профспілки:
Гарбаренко Любов Андріївна
Тел.: 253-52-37
e-mail: garbarenko-osv@fpsu.org.ua

Нікітюк Євгеній Данилович
Тел.: 278-62-51
e-mail: nikitjuk-osv@fpsu.org.ua

Романюк Сергій Михайлович
Тел.: 253-52-88, 253-25-28
e-mail: romanjuk-osv@fpsu.org.ua

У виконавчому апараті ЦК Профспілки функціонують:

- управління організаційної роботи, інформаційно-аналітичного забезпечення (тел. 278-27-90, 279-62-72, 278-24-14; e-mail: osvorg@fpsu.org.ua);

- управління соціально-економічного захисту працівників освіти (тел. 278-16-06, 278-62-04; e-mail: vosvita@fpsu.org.ua);

- юридичний відділ (тел. – 278-62-07; e-mail: jur-osvita@fpsu.org.ua);

- відділ з гуманітарних, майнових питань (тел. – 278-62-07);

- міжнародний відділ (тел. – 253-10-88; e-mail: kateryna@fpsu.org.ua);

- фінансове управління (тел. – 278-01-36; e-mail: fin-osvita@fpsu.org.ua);

- відділ соціальних питань (тел. – 278-62-07);

- адміністративно-господарський відділ (тел. – 278-62-51; e-mail: sekr_osvita@fpsu.org.ua).

Угода між управлінням освіти і науки Чернігівської облдержадміністрації і Чернігівською обласною організацією Профспілки працівників освіти і науки України на 2011-2015 роки

Статут Профспілки працівників освіти та науки

Колективний договір

/Files/images/проф.png

/Files/images/проф2.png

/Files/images/проф3.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 735

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.